Trenerzy

Paulina Bastian

Magister Gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Sport, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Gimnastyki Korekcyjno- Kompensacyjnej. Instruktor fitness ćwiczeń siłowych oraz trener personalny. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła w 2011 roku. Doradca w kwestii planów treningowych oraz żywieniowych. Specjalizuje się między innymi we wzmacnianiu mięśni CORE, treningach siłowych, trx, PIR, stretchingu, wadach postawy. Siłownia jest jej drugim domem. Prywatnie miłośniczka jeździectwa. Motto towarzyszące jej w życiu: „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”Filip Bukowski

Sport w moim życiu towarzyszy mi od najmłodszych lat. Już od czasów szkoły podstawowej trenowałem dość mało popularną dyscyplinę sportową jaką jest unihokej. Pochwalić się mogę takimi osiągnięciami jak wicemistrzostwo Polski i wieloma czołowymi miejscami na szczeblu ogólnopolskim.
Od kilku lat moją pasją jest szeroko pojęty trening siłowy. Rozpoczęcie nauki na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku sprawiło, że stale mogę poszerzać moje umiejętności i doświadczenie w tej dziedzinie. Ponadto zdobyłem wiedzę z zakresu anatomii, biochemii i fizjologii człowieka, która jest niezbędna w pracy każdego trenera.

Na początku swojej kariery współpracował z siatkarzami Zaksy Kędzierzyn Koźle, kadrą narodową siatkarzy, siatkarkami Atom Trefl Sopot oraz lekkoatletami kadry narodowej przez co zyskał cenne doświadczenie i zaufanie wśród sportowców.